Zafer Partisi’nde heyecan var

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Zafer Partisi’nde heyecan var

Zafer Partisi Antalya İl Başkanlığında toplu olarak milletvekilliği aday adaylığı açıklaması gerçekleştirildi, yeni atanan il başkanı tanıtıldı ve Sinan Oğan’ın cumhurbaşkanı adaylığı için toplanması gereken 100 bin imza çağrısı yapıldı.

Zafer Partisi Antalya İl Başkanlığında milletvekilliği aday adaylığı için kahvaltılı toplantı gerçekleştirildi. Zafer Partisi’nden milletvekili olmak için il başkanlığından istifa eden Yaşar Kökçe, toplanma amaçlarını açıklayarak, “ Milletvekili aday adayı olabilmek için 15 Mart’ta il başkanlığı görevimi bıraktım. Yeni İl Başkanımız Mert Özmutlu il başkanı olarak atandı, Bizim bu gün burada toplanmamızın üç nedeni var. Toplantı sebeplerinden biri olarak il başkanımıza devir teslim töreni de diyebiliriz. Yeni başkanımıza hayırlı olsun diyoruz. İkinci olarak Sinan Oğan’ın cumhurbaşkanı adaylığı için toplanması gereken 100 bin imza ile ilgili, ”ATA İttifakı, 2023 seçimlerine girsin” sloganlı imza kampanyamızı bilgilendirmek için toplandık. Herkesten ricamız özellikle ilk gün 100 bin imzanın çok çok üzerine çıkarak Türkiye’ye gücümüzü göstermemiz gerekiyor. Sizlerden ricamız eşiniz dostunuz akrabanız ne varsa 22 Mart Çarşamba günü saban 08.00’ de başlaşacak imza kampanyamıza iştirak etmenizdir. Bu konu bizim için çok önemli. Bu kurtuluş mücadelesinde elimizden ne geliyorsa yapacağız. Çok değerli milletvekili aday adaylarımız var. Ben de dahil olmak üzere aday adaylarımızın kısa tanıtımını yapmak için buluştuk” dedi Tanıtılan Aday adayları; Akdeniz Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarımsal Biyoteknoloji Bölümü’nden Prof. Dr. Kemal Karabağ, Türkiye’de kapalı By-Pass ameliyatı yapabilen Türkiye’de iki doktordan birisi olan Manavgat Özel Akdeniz Hastanesi’nin Kalp ve Damar Cerrahisi uzmanı Op. Dr. Volkan Yurtman, Zafer Partisi Eski Konyaaltı İlçe Başkanı Tuğba Evliyaoğlu, Avukat Yusuf İşler, Antalya Türk Ocağı başkan yardımcısı ve önce den İyi Parti gençlik Kolları Başkanı Orkun Kutalmış Filiz, Geri Dönüşümcü Emrah Kurhan, sürücü kursu sahibi Nazmi Acan aday adaylığı tanıtılan isimlerden oldu.

100 bin imza çağrısı

Zafer Partisi Yeni İl Başkanı Mert Özmutlu, başkan ve yönetimimin vermiş olduğu destekle il başkanı olarak atandığını hatırlatarak, “Zor bir süreçten geçiyoruz. Bir tarafta HDP ile ortak olan millet ittifakı diğer tarafta Cumhur İttifakı ve karşılarında Atatürk’ün düşüncelerini savunan bizler, Atatürk çizgisindeki Türk milliyetçileri olarak duruyoruz. Bizlere çok büyük görevler düşüyor. Süremiz kısıtlı. İlk önce göstereceğimiz çaba 100 bin imzayı toplamaktır. Kendi gücümüzü ülkemize göstermektir. Yeni vekil aday adayı olacak arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

Devlet sahipsiz

Zafer Partisi Eski Konyaaltı İlçe Başkanı Tuğba Evliyaoğlu milletvekilliği aday adaylığını açıklayarak, “Bu zorlu süreçte daha yoğun çalışmak için bu yola çıktık. Birlik olmamız gerekiyor” dedi. Avukat Yusuf İşler, bir süredir Hukuk İşlerinden sorumlu il başkan yardımcılığı görevini yerine getirdiğini hatırlatarak, “Milletvekili aday adayı olabilmek için istifa ettim” dedi. Milletvekili aday adayı Antalya Tük Ocağında Antalya Başkan yardımcısı önceden İyi Parti gençlik Kolları Başkanı ve proje asistanı Orkun Kutanmış Filiz, kendisini tanıtarak tüm aday adaylarına başarılar diledi. Tüm gençleri mecliste temsil etmek istediğine dikkat çekti. Geri Dönüşüm işiyle ilgilenen Emrah Kurhan, ‘ Hep birlikte mücadele edeceğimize ve siyasette iyi bir yere geleceğimize inanıyorum. Devletimizin sahipsiz olduğuna da inanıyorum. Tüm aday adaylarımıza başarılar diliyorum ” dedi. Katılımcılar arasında bulunan, Antalya eski Baro Başkanı Alper Tunga Bacanlı ise, “Zafer Partisi seçimlere 5-0 önde başladı” dedi. Türkiye’nin en büyük sorununun ekonominin yanı sıra mülteci sorunu olduğunu hatırlattı, “Yabancı nüfus artışına değinerek, “ Böyle devam ederse, ülkemiz 20 sene sonra parçalanır, Bu konuya hassasiyet gösteren parti Zafer Partisidir.Zafer Partisi’nin. Topladığımız imza sayısı çok önemli. Arkadaşlarımızın gerekli özveriyi göstereceğini düşünüyorum. Aday adayı arkadaşlarımıza başarılar diliyorum” dedi.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Zafer Partisi’nde heyecan var

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Akdenizde Spor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!