Türkiye’nin En Yenilikçi ve Verimli Turizm Fuarı

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Antalya Turizm Fuarı, konaklama sektörü ve paydaşları için birbirinden farklı pazarları ve turizm paydaşlarını aynı zamanda aynı mekânda buluşturan Türkiye’nin en yenilikçi ve verimli turizm fuarıdır. Antalya Turizm Fuarı’nın amacı Türkiye ve ilişkide olduğu pazarları, potansiyel oyun geliştiricilerini, paydaşlarını, pazarlama yöntemlerini, uzman kişiler ve ilgili kurum ve kuruluşlarını bir araya getirerek iş birliklerinin pekiştirilmesine ve yeni fırsatlar yaratılmasına olanak sağlamaktadır. ATF konaklama sektörünün ticaret hayatına volüm ve hız kazandıracak hedef odaklı bir gelişimdir.Konaklama sektörü, markalar ile tüketici arasındaki mesafeyi kısaltabilecek profesyonelleri buluşturarak, pazarlama ve satışa dair her organizasyonu ile önemini artıran, alanının en etkili platformudur. Antalya Turizm Fuarı (ATF), Turizmin Kalbi ilgili sektörlerin ulusal ve uluslararası profesyonellerini bir araya getirerek gelecek ayların olası gelişmelerinin değerlendirildiği, birebir pazarlama fırsatlarının oluşturulduğu, 2.000 uluslararası seyahat acente profesyonelinin davetli olduğu, alıcı ile ürün sahibini doğrudan buluşturan en yenilikçi turizm fuarıdır. Antalya Turizm Fuarı ilgili sezonun, gelecek olan yeni sezonun da ilk cümlelerinin kurulduğu ve duygularının paylaşıldığı turizmin kalbidir.

Ülkemizle birlikte Akdeniz’in de en verimli turizm fuarı olan Antalya Turizm Fuarı (ATF), Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen turizm markalarını, yerinde pazarlama ilkesi ile kaynak pazarlara sunmaktadır. ATF, 2019-2020-2021-2022 yıllarında, başta pandemi olmak üzere Turizm endüstrisini derinden etkileyen krizlere rağmen bu sürede toplamda 748 katılımcı, 6.870 seyahat acentesi ve 41102 ziyaretçi turizm profesyonelini Turizmin Kalbi Antalya’da ağırlayarak fark ve farkındalık yarattı.

ATF Kurucusu: GMT Fuarcılık ve GM Center Yk. Bşk. Selçuk MERAL‘dir. İstanbul Üniversitesi İtalyan Dili ve Edebiyatı mezunu olan Selçuk Meral, İngilizce, Almanca ve İtalyanca dillerine vakıf olup, 16 yaşı itibari ile Turizm sektörüne hizmet etmektedir. 32 yıldır sektöre hizmet ederek, uzun yıllar profesyonel olarak çalışmasının ardından Türk Turizmine 2004 yılında sektörün en önemli yayınlarından olan GM Turizm & Yönetim Dergisini, 2010 yılında sektörün en geniş tabanlı ve kapsamlı Turizm ödülleri olan QM Awards‘ı kazandırmıştır. GMEDIA – “reklam ajansı” ve GMHOTELS – “hotel yönetim danışmanlık” markaları ile birlikte GMOOD Travel – seyahat acentesi – faaliyetlerinde de bulunan GM CENTER çatısı altında Selçuk Meral‘in son girişimi GMT Fuarcılık’tır. GMT Fuarcılık Antalya Turizm Fuarı ve Last Minute Fair ile Türkiye ve dünya turizm endüstrisine değer üretmektedir. Evli ve 2 çocuk sahibi olan Selçuk MERAL tüm Türkiye Turizm Profesyonelleri gibi memleket ve turizm aşığıdır.

TF’ye konaklama sektörü markaları,ulusal ve uluslararası operatörler, offline ve online pazarlama ve satış acenteleri, seçkin markalar, ulusal ve uluslararası turizm destinasyonları, ülkeler,havayolu ve transfer firmaları, uluslararası teması olan firmalar, bilişim teknolojileri, hizmet ve insan kaynaklarına dayanan,markasını pazarlamak hedefinde olan profesyoneller katılacaktır. Türkiye otellerini, Türkiye ile tüm dünya pazarlarına misafir üreten birbirinden farklı seyahat acentelerini, Türkiye kaynak pazarlarının en etkin tur operatörlerini ve turizm sektörüne hizmet,bilgi, kabiliyet üreten firmalarını en çok ATF bir arada ATF ile markanızı pazar ve uzmanlıkları olan acentelere, operatörlere, potansiyel markalara, ajanslara ve farklı endüstrilerin bileşenleri olan hizmet sağlayıcılarının profesyonellerine tanıtabilir, ilişkilerinizi pekiştirebilir, imkân, yöntem, bilgi, kişi ve kurumlar ile buluşabilirsiniz. İşletmelerinizin ve bölgelerinizin hizmetlerini pazarlayabilir, yeni ticaret sezonuna taze bir vizyon ile start vererek marka bilinirliğinizi ve farkındalığını artırabilirsiniz. Antalya Turizm Fuarı örneği olmayan konseptiyle katılımcılara anahtar teslim hizmet sağlar. ATF size sadece ana işinize odaklanma fırsatı sunarak, işinizi geliştirmek üzere iletişim ve iş birliği kurma fırsatına konsantre olma imkânı yaratır. Ana hedefimiz olan yerinde pazarlama için fikir, strateji ve plan üretmek üzere ulusal ve uluslararası birçok yerli ve yabancı turizm profesyoneli ve çözüm ortakları bulabileceğiniz gibi partnerlerinizi de davet ederek uluslararası ölçekte bir bilgi ve iş paylaşım platformu bulmanızı ve sunmanızı sağlar.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Türkiye’nin En Yenilikçi ve Verimli Turizm Fuarı

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Akdenizde Spor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!