1. Haberler
  2. Gündem
  3. Okudan, ilçe ziyaretlerine devam ediyor

Okudan, ilçe ziyaretlerine devam ediyor

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Okudan, ilçe ziyaretlerine devam ediyor

Aday adayı açıklamasından itibaren İyi Parti ilçe teşkilatlarına ziyaretleri yoğunlaştıran İlhami Okudan, Gündoğmuş, Akseki, İbradı teşkilatlarını ziyaret etti.

İYİ Parti Antalya Milletvekili Aday Adayı İlhami Okudan, merkez ilçelerde yaptığı ziyaretlerin ardından İbradı, Gündoğmuş ve Akseki teşkilatlarını da ziyaret etti. Harita mühendisi olarak Antalya’nın tüm ilçelerini karış karış dolaştığı için bölgeye hakim olan Okudan, İlçelerde büyük bir ilgi ve alakayla karşılandı.

Ziyaretleri esnasında ilçe teşkilatlarından ve partililerden gördüğü ilgiden memnun olduğunu ifade eden Okudan, hazır bulunanlara “Tarım, turizm, ticaret olmak üzere Antalya’nın ve vatandaşlarımızın her türlü sorununu takip etmek, çözümler üretmek için adayım” dedi.

ÇİFTÇİ ÇOCUĞUYUM

Okudan, ilçe başkanlıklarında yaptığı konuşmada, Serik – Gebiz – Aşağıoba köyünde 1967 yılında doğduğunu belirterek, “Çiftçi çocuğuyum. Pamuk tarlalarında büyüdüm. İlkokulu köyümde bitirdikten sonra Hızır Reis Ortaokulu ve Antalya Lisesi’nden mezun oldum. Üniversite eğitimini İstanbul’da Yıldız Teknik Üniversitesi’nde tamamlayıp Harita Mühendisi olarak mezun oldum. 1993 yılında memleketime döndüm. Kurduğum Harita Mühendislik Müşavirlik Şirketi ile Antalya’da Kamu yararına yapılan özel veya tüzel projelerin yürütücüsü, planlayıcısı, bileşeni olarak çalıştım. Antalya’mızın 19 ilçesi 460 mahallesinde 1 muhtar, 3 bilirkişi ile 2B kadastrosu hizmetini verdim. 30 yıldır hiç aralıksız siyaset, sivil toplum kuruluşları, cemiyet ve kültür hayatında çalışmalarım devam etmektedir. Harita ve Kadastro Mühendisleri Odası Antalya Şube Başkanlığı, Antalya Eşgüdüm Kurulu Yönetimi, Türk Mimar Mühendis Odaları Birliği İl Koordinasyon Kurulunda Yönetim Kurulu Üyeliği, Türk Ocağı Antalya Şubesi Yönetim Kurulu Üyeliği, Yörükler Derneği İstişare Kurulu, Gücümüz Anadolu Platformu İstişare Kurulu gibi birçok Kent dinamiklerinde çalışmalarım olmuştur ve halen devam etmektedir” dedi.

ÜLKE KÖTÜ YÖNETİLİYOR

Konuşmasında ülkenin kötü yönetildiğinin altını çizen Okudan, “Partimizin kurulduğu İYİ’lik hareketinin ilk adımlarının atıldığı günden itibaren, partimizin hedefleri doğrultusunda üzerime düşen sorumluluk bilinci ile partimizin teşkilatlanması aşamasında Antalya’nın il ve ilçelerinde teşkilatların kurulmasında büyük emeklerim oldu. 30 yıldır Antalya’mızın her yerinde ne yaparsak yapalım esas sorun Ankara’da. Ülkemiz kötü yönetiliyor hatta ülkemiz yönetilemiyor. Devletimizin yönetim şekli totaliter tek adam rejimine dönüşmüş, demokratik, laik, sosyal, hukuk devleti ortadan kalkmış, Cumhuriyet Türkiye’sinin kurumları, kuralları bozulmuş, kontrolsüz göçler ile ulus devletimiz sabote edilmiştir. Ülkemiz büyük bir karmaşa ve kaosa sürüklenmektedir. Adalet yok olmuş, milli eğitimimiz bozulmuş, ekonomimiz iflas etmek üzeredir” diye konuştu.

ÇÖZÜM ÜRETMEK İÇİN ADAYIM

Ankara’da bu sorunların çözülmesi için milletvekili adayı adayı olduğunu kaydeden Okudan konuşmasını şöyle sürdürdü: “Cumhuriyetimizin 100. Yılında bu seçimi alacağız. Başka bir yolu yok. Acilen ülkemizin tek adam rejiminden kurtulması ve 21. Yüzyılın Türkiye değişimini başlatmak için adayım. Milli devletimizi sabote eden göçmen sorunu ile başta Antalya olmak üzere her türlü mücadeleyi vermek için adayım. Başta tarım, turizm, ticaret olmak üzere Antalya’nın ve sizlerin her türlü sorunlarını takip etmek, çözümler üretmek için adayım. Cumhuriyetimizin 2. Yüzyılında Türk milletinin, sizlerin hak ettiği, kalkınmış, medeni yaşam standartlarına kavuşturmanın, mücadelesini vermek için adayım. Daha çok sebeplerim var aday olmak için. Ülkeme, davama, teşkilatlarıma ve Antalyalı hemşerilerime yani sizlere sadakatle bağlı kalacağıma yüksek huzurunuzda söz veriyorum.”

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Okudan, ilçe ziyaretlerine devam ediyor

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Akdenizde Spor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!