Karacan, spontane konuştu.

featured
service
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Karacan, spontane konuştu.

İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan basınla kahvaltıda buluştu. Yaptığı uzun konuşmasını spontane olarak yapan başkan Karacanı basın mensupları takdirle dinledi.

Partisinin kurulduğu günden bu yana bağımsız ve her alanda daha iyisini hedefleyerek Türkiye için mücadele ettiğini hatırlattı. İl başkanı ve yönetim olarak ocak ayındaki genel kurulun ardından göreve başladıklarını dile getiren Karacan, konuşmasına başlamadan önce Kahramanmaraş merkezli depremde hayatını kaybeden vatandaşa Allah’dan rahmet, yaralılara acil şifalar, geride kalanlara da sabırlar diledi.

YAŞANACAK SORUNLAR VAR

Depremzedelerin ilerleyen günlerde yaşayabilecekleri sorunlar üzerine, “Otellere yerleştirilen depremzedelere bir süre sonra, “Kusura bakmayın müşterimiz gelecek denilecek’ ve onlar ayrılmak zorunda kalacak. Rusya Ukrayna savaşıyla konut stoğunda sıkıntı vardı. İnsanlar A mahallesinden B mahallesine taşınmak zorunda kaldı. Deprem sonrası gelenler, burada yaşayanlar mağdur oldu. Misafir olarak depremzedeleri ağırlayanlar da sıkıntıya düştü. Gönüllü olarak depremzedeye kapısını açanlar zor durumda. Bu sorunları en aza indirmek için partimizin kardeş il projesi kapsamında Hatay kardeş ilimiz oldu. Projeye destek vermek isteyenlerin yardımını depremzedelerimize doğru şekilde aktarmak için çalışmalara başladık” ifadelerini kullandı.

HER ALANDA TÜRKİYE İÇİN MÜCADELE

Göreve geldiği günden bahseden Karacan, “Ocak ayında bayrağı devralıp, birlik ve dayanışma ruhunu temel alarak, iyi parti çatısı altında hizmete revan olduk. İyi parti kurulduğu günden bu yana tam bağımsız bir ülke ve her alanda daha iyisini hedefleyen bir Türkiye için mücadele etmiştir ve bugün de bu hedefleri doğrultusunda yoluna devam etmektedir” diye konuştu.

BİRLİK VE KARDEŞLİĞİN YAŞANDIĞI TÜRKİYE

Seçimlerin yaklaştığını hatırlatan İYİ Parti Antalya İl Başkanı Vahdet Afşin Karacan, “Liyakatin esas alındığı, hukuk üstünlüğünün tanındığı, sadece bir takım zümrenin değil tüm toplumun refah seviyesinin yükseldiği, ayrımcılığın değil birlik ve kardeşliğin yaşandığı bir Türkiye’yi yeniden inşa edeceğiz. Bundan kimsenin şüphesi olmasın, inanın az kaldı. Bu hedef doğrultusunda gerçekleştirdikleri mücadeleyi zaferle taçlandırmayı amaçlıyoruz. Güçlendirilmiş parlamenter sistemi getirmeliyiz. Liyakatin esas alındığı, hukuk üstünlüğünün tanındığı, sadece bir takım zümrenin değil, tüm toplumun refah seviyesinin yükseldiği, ayrımcılığın değil, birlik ve kardeşliğin yaşandığı bir Türkiye’yi yeniden inşa edeceğiz” diye konuştu.

TARİH YAZACAĞIZ

Ülkesine ve şehrine sevdalı tüm vatandaşı İYİ Parti çatısı altında bir olmaya davet eden Karacan, “Gün sahaya inme, inanç ve azimle kardeşlik ve birlik içinde çalışma günüdür. Görevde olduğumuz süre zarfında, ben ve yönetimdeki arkadaşlarım, ilçe teşkilatlarımız olmak üzere tüm gücümüzle genel merkezimizin ışığında Antalya’mızı ve ülkemizi daha iyi yerlere taşıyıncaya kadar mücadelemiz kararlılıkla, azimle devam edecek. Milletin sesi neredeyse, iradesi, derdi neredeyse, çözümlerimizle oradayız. Milletimizin açtığı yolun önünde hiçbir engel duramaz. Bu yolu yürümeye hep birlikte devam edeceğiz. Tarih yazacağız” diye konuştu.

0
mutlu
Mutlu
0
_zg_n
Üzgün
0
sinirli
Sinirli
0
_a_rm_
Şaşırmış
0
vir_sl_
Virüslü
Karacan, spontane konuştu.

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Akdenizde Spor ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!